Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
0
MVMTH Classical Leather Watch In Black

Sold by: YOUNG SHOP

1 x $59.99
Sleeve Linen Blend Caro Pane Shirt

Sold by: YOUNG SHOP

1 x $59.99

Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

Shopping Cart

Hesabım


BursaGB'ye Hoşgeldiniz!

Legend Online, Knight Online, League Of Legends, Metin2 ve World Of Warcraft gibi popüler oyunlar başta olmak üzere dünyanın en büyük oyun platformları olan Steam, Origin, Uplay oyunlarında Cd-key,DLC paket, item, Account, Gold, GB satışı yaparak eğlencesini devam ettirmek ve Oyun karakterini geliştirmek için desteğe ihtiyaç duyan oyunculara gerçek para ile oyun parası (E-Pin) satın alabilme imkanı sağlar...

Misyonumuz

Online oyunlar hakkında oyunculara rehberlik eden BursaGB, en uygun fiyat ve en hızlı teslimat garantisini sunar. Oyun sektöründe güvenilirliğiyle bilinen BursaGB, sorunsuz hizmet verme konusunda %100 başarıya ulaşmış tek oyun firmasıdır.

Türkiye’nin En Büyük Online Oyun Sitesi BursaGB’ye Hoş Geldiniz!

2006 yılında başlayan oyun sektöründeki yolculuğumuz her gün katlanarak başarıya ulaşıyor. Online oyunlar konusunda oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak en geniş ürün yelpazesine sahip BursaGB, en iyi ve güvenilir hizmeti vermeye devam ediyor.

Yola çıkarken hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online oyunlarda hizmet fikrini bir adım öteye taşımalı ve hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için çok çalıştık, genç ve dinamik ekibimizle birlikte 850 bin tekil ziyaretçiye ulaştık.

Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

10M+

Ürün satışı

50.000+

Aktif satıcı

1M+

Müşteri alışverişi

40.5M TL

Yıllık ciro büyüklüğü